Sushi Studio - японський ресторан з європейською душею

Sushi Studio – ресторан пан-азійської кухні з майже 15-річною історією. Він перше і, по суті, єдине місце у Чернігові, де ви спробуєте Японію на смак. І не тільки Японію, адже оновлений ​​Sushi Studio заміксував дух Сходу з сучасними європейськими традиціями.

Чим пригощаємо

Концепція, інтер’єр, сервіс, атмосфера, посуд. Все продумано до дрібниць. Ефект WOW створює і вивірене європейське меню. Адже в японських ресторанах, якщо і подають страви інших кухонь, то, як правило, – це кілька стандартних позицій. В нас же зовсім інша історія.

Тепер в Sushi Studio пригощають не тільки відмінними суші, класичними та авторськими ролами розміру XL, локшиною і рисом, а й м’ясом, стравами з риби, бургерами, європейськими салатами і десертами.

Що б ви не замовили – вас чекає хороша порція, гарна подача і справжнє гастрономічне задоволення.

Їжа – це витвір мистецтва. Ми в цьому переконані. Тому суворо дотримуємося філософії та естетики приготування.

Наші локації

У зимовий час в ресторані гостей зустрічають дві зали. Перша – велика, сонячна, з вікнами до підлоги – «Панорамна». Друга – більш камерна – «Затишна». Гостям подобається те, що в залежності від приводу і настрою, вони роблять вибір на користь тієї чи іншої атмосфери. У теплу пору року запрошуємо відпочити на літній терасі, яка розташувалася на нашому внутрішньому підвір’ї. Вона прихована від сторонніх очей, на ній завжди комфортна температура, за рахунок працюючої системи туманоутворення, а око радує доглянутий зелений газон. Тут панує лаундж-атмосфера, за якою наші гості повертаються знову і знову.

Безкомпромісність в питанні якості

Ми за безкомпромісну якість у всьому!

  • тільки висококласний сервіс (наприклад, в холодну пору року наші хостес і офіціанти допоможуть вам зняти верхній одяг, повісять її на плічка і віднесуть, щоб він не заважав вашому комфортному відпочинку)
  • ексклюзивні меблі та предмети інтер’єру (наприклад, відпочивати ви будете на комфортних італійських диванах і кріслах, а сидіти за столами, виготовленими з натурального дерева спеціально для ресторану)
  • тільки найкращі та свіжі продукти (наприклад, за рік наші гості з’їдають більше 5 тонн риби, 7 тонн рису і більше трьох тонн сиру Філадельфія. Постійний обіг продуктів гарантує їх свіжість)
  • гастрономічний екстаз від страв японської та європейської кухонь (тут слова зайві. Адже їжу потрібно куштувати. Нею потрібно насолоджуватися. Її потрібно хотіти. За словами наших гостей, одного разу спробувавши роли в Sushi Studio, ви більше не захочете інших і назавжди залишитеся фанатом японської кухні).

В ресторані діє послуга “Сork fee” – можна прийти зі своїм алкоголем, обовьязково акцизним. Фіксована вартість 100 грн, відкоркують пляшку і подадуть до столу.

Ми не економимо на якості вашого життя!

Запрошуємо в гості за адресою вул. Реміснича, 28.

Телефон: 063 495 40 50

Інстаграм: https://www.instagram.com/sushistudiochernigov/